O nás

VIZE

VZÁJEMNÁ SPOLUPRÁCE JE RADOST. / NAŠE PRÁCE JE RADOST PRO VŠECHNY.

MISE

Mít trvale spokojené zákazníky a obchodní partnery.

O SPOLEČNOSTI

Společnost FACSON se orientuje na poskytování tiskových řešení firmám různých velikostí i zaměření. Jejím douhodobým cílem je uspokojovat tiskové potřeby zákazníků na českém a slovenském trhu.

FACSON byl založen 11. června 1991 a za dobu svého působení si vybudoval stabilní vztahy se svými obchodními partnery. Dodává pouze kvalitní a ověřená zařízení, která představují optimální řešení pro jeho zákazníky. Klienti těží z mnohaletých zkušeností firmy a z hluboké znalosti nabízených technologií.

Naší prioritou je nalézt takové řešení, které je pro zákazníka ideální splňuje jeho požadavky. Proto přistupujeme k zákazníkům individuálně a nabízíme komplexní služby od definování a dodání řešení a jeho financování,  přes zajištění servisního zabezpečení až po dodávky spotřebního materiálu.

FACSON je autorizovaným partnerem společností Riso, Dascom a Printronix, výhradním dodavatelem tiskáren společnosti PSi, partnerem společnosti Xerox a diamantový partner společnosti Paragon – Welltec. Společnost FACSON je certifikovaným poskytovatelem servisního zabezpečení u všech výše uvedených technologií.