GDPR pro mzdové účtárny

ŘEŠÍTE TISK A DISTRIBUCI DISKRÉTNÍCH VÝPLATNÍCH PÁSEK, CITLIVÝCH A DISKRÉTNÍCH DAT?

Bezobálková technologie je pro Vás ideální volbou. Umíme navrhout optimální tiskové řešení pro Vaši firmu, ať už potřebujete rozeslat sdělení 50 nebo 50 000 lidem. Technologie one-piece-mail je skvělý způsob jak zpracovat diskrétní výplatní pásky splňující normu GDPR, interní informace, PIN kódy, personifikované sdělení.

Naše společnost se přes 25 let úspěšně zabývá tiskovými řešeními. Předložíme optimální návrh, specifikujeme financování, poskytneme technologii, kterou instalujeme, individuálně nastavíme servisní podporu a dodávání spotřebního materiálu.

VÝHODY BEZOBÁLKOVÉ TECHNOLOGIE

 • RYCHLOST
 • ČITELNOST
 • DISKRÉTNOST
 • ÚSPORA PENĚZ
 • IMPLEMENTACE
 • NÍZKÁ HLUČNOST
 • MINIMALIZACE OMYLŮ
 • GREEN METODA

RÁDI VÁM PŘEDSTAVÍME TECHNOLOGII BEZOBÁLKOVÉ KORESPONDENCE OSOBNĚ, UKÁŽEME VÁM VZORKY A DOPORUČÍME IDEÁLNÍ ŘEŠENÍ PRO VAŠE POTŘEBY.

Prosím kontaktujte nás na: obchod@facson.cz
nebo +420 241 740 643

Nebo zanechte kontakt, obratem se s vámi spojíme.

  Moderní technologie, která umožňuje efektivní a kvalitní zpracování obsahově citlivých dokumentů.
  Při tomto procesu se na předem připravený OPM dokument vytisknou potřebné údaje z informačního systému a to včetně adresy, následně se tento dokument v jednom zařízení složí a slepí do tvaru obálky.

  OPM dokumenty jsou formuláře určené k potištění v laserových nebo ink jet tiskárnách, na kterých je na předem určená místa naneseno speciální tlakové, mžikové lepidlo. Toto lepidlo se aktivuje vysokým tlakem. Dokumenty jsou v zařízení typu MailFinisher napřed složeny podle do požadovaného tvaru a následně po projití lisovacími válci, které aktivují tlakové lepidlo, bezpečně uzavřeny.

  Běžně používané typy skladů dokumentů jsou: typ Z (vhodný pro 1-stranný tisk), typ V a C (vhodný pro 2-stranný tisk). Je ale možné využít i složitějších typů skladů nebo méně standardních formátů dokumentů než A4.

  Při využití OPM technologie jsou k dispozici dva režimy. OFF-LINE varianta, kdy se dokumenty nejdříve potisknou a poté se vloží do zařízení, kde se s vysokou rychlostí zpracují. Při ON-LINE variantě je každý personifikovaný dokument hned po vyjetí z tiskárny převzat, složen a uzavřen.

  Máte zájem o bezobálkové technologie? Napište nám a my vám zavoláme a domluvíme nezávaznou schůzku, nebo zaslání doplňujících informací.